MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 8941008
*
nr 894 1008
Serveringsvagn
1960-tal, längd: 84
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:44:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/4 00:26:02
1
1.200 kr
21/4 19:35:03
2
1.000 kr
21/4 19:35:29
2
1.500 kr
9/5 12:06:46
3
ledande budet*
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:22
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:08
-
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:49
-
5108 Piedestal
stenskivor. Längd: 27 cm, djup: 27 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:40
-
4278 Skrivbord
Engelsk stil. Bredd: 135 cm, djup: 65 cm, höjd: 78 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:36
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1008
Serveringsvagn
1960-tal, längd: 84
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/4 00:26:02 | 1 | 1.200 kr |
21/4 19:35:03 | 2 | 1.000 kr |
21/4 19:35:29 | 2 | 1.500 kr |
9/5 12:06:46 | 3 | ledande budet* |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:22 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:06 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:08
-
4249 Piedestal
med stenskivor. Längd: 25 cm, djup: 25 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:49 -
5108 Piedestal
stenskivor. Längd: 27 cm, djup: 27 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:40 -
4278 Skrivbord
Engelsk stil. Bredd: 135 cm, djup: 65 cm, höjd: 78 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:36